HCPL-0661-500E
Numer produktu DigiKey
516-2477-2-ND - Taśma i szpula (TR)
516-2477-1-ND - Taśma cięta (CT)
516-2477-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCPL-0661-500E
Opis
OPTOISO 3.75KV 2CH OPEN COLL 8SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Optoizolatory - wyjście logiczne 10MBd Otwarty kolektor, zwarta dioda Schottky'ego 3750Vrms 2 kanał 15kV/µs CMTI 8-SO wysokie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCPL-0661-500E Modele
Kategoria
Prędkość danych
10MBd
Producent
Broadcom Limited
Opóźnienie propagacji tpLH / tpHL (maks.)
100ns, 100ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas narastania / opadania (typ.)
24ns, 10ns
Status części
Aktywny
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,5V
Liczba kanałów
2
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
15mA
Wejścia - strona 1/strona 2
2/0
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Napięcie - izolacji
3750Vrms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
15kV/µs
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wejścia
Prąd stały
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Typ wyjścia
Otwarty kolektor, zwarta dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO wysokie
Prąd - wyjściowy / kanał
50 mA