ASMT-BR20-AS000
Numer produktu DigiKey
516-2945-2-ND - Taśma i szpula (TR)
516-2945-1-ND - Taśma cięta (CT)
516-2945-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASMT-BR20-AS000
Opis
LED RED CLEAR SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 626nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 1209 (3224 metryczne)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
15°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
635nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
1209 (3224 metryczne)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
3,20mm x 2,40mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
2,40mm
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
Śr. 1,80mm