ACPL-217-50BE
Numer produktu DigiKey
516-2893-2-ND - Taśma i szpula (TR)
516-2893-1-ND - Taśma cięta (CT)
516-2893-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACPL-217-50BE
Opis
OPTOISOLTR 3.75KV 1CH TRANS 4-SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Optoizolator Tranzystor Wyjście 3750Vrms 1 kanał 4-SO
Kategoria
Typ wyjścia
Tranzystor
Producent
Broadcom Limited
Napięcie - wyjściowe (maks.)
80V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy / kanał
50mA
Status części
Aktywny
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,2V
Liczba kanałów
1
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
50 mA
Napięcie - izolacji
3750Vrms
Nasycenie Vce (maks.)
400mV
Współczynnik przełożenia prądowego (min.)
130% przy 5mA
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Współczynnik przełożenia prądowego (maks.)
260% przy 5mA
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Czas włączenia / Czas wyłączenia (typ.)
3µs, 3µs
Obudowa / skrzynia
4-SOIC (szerokość 0,173", 4,40mm)