5962-8981001YC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Broadcom Limited
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Broadcom Limited
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 28
Ilustracja dla 5962-8981001YC jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5962-8981001YC
Numer produktu DigiKey
5962-8981001YC-ND
Producent
Numer produktu producenta
5962-8981001YC
Opis
OPTOISO 1.5KV 1CH DARL 8-DIP BJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Optoizolator Darlingtona Wyjście 1500V= 1 kanał Złącze czołowe 8-DIP
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
20V
Producent
Prąd - wyjściowy / kanał
40mA
Opakowanie
Rurka
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,4V
Status części
Aktywny
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
10 mA
Liczba kanałów
1
Nasycenie Vce (maks.)
110mV
Napięcie - izolacji
1500V=
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Współczynnik przełożenia prądowego (min.)
200% przy 5mA