VM800B43A-BK
Numer produktu DigiKey
768-1194-ND
Producent
Numer produktu producenta
VM800B43A-BK
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy SPI, USB 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Producent
Bridgetek Pte Ltd.
Obszar widzenia
111,50mm x 73,50mm (szer. x wys.)