M49165B021000G
M49165B021000G
M49165B021000G
Numer produktu DigiKey
59-M49165B021000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
M49165B021000G
Opis
MAX CLIP HEATSINK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator TO-126, TO-220, TO-247 Aluminium Na poziomie płytki, pionowy
Kategoria
Kształt
Prostokątne, żeberka
Prod.
Długość
1,650" (41,91mm)
Seria
Szerokość
0,866" (22,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość żeberka
1,260" (32,00mm)