575002B00000G
Numer produktu DigiKey
575002B00000-ND
Producent
Numer produktu producenta
575002B00000G
Opis
HEATSINK TO-220 TABS BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator TO-220 Aluminium 1,0W przy 20°C Na poziomie płytki, pionowy
Kategoria
Szerokość
1,000" (25,40mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,500" (12,70mm)
Opakowanie
Torba
Straty mocy przy wzroście temperatury
1,0W przy 20°C
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
5,00°C/W przy 400LFM
Typ
Na poziomie płytki, pionowy
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
13,60°C/W
Obudowa chłodzona
Materiał
Metoda przytwierdzenia
Przykręcane od góry z bolcem do PC
Wykończenie materiału
Czarne anodowane
Kształt
Prostokątne, żeberka
Bazowy numer produktu
Długość
1,180" (29,97mm)