PTVS1-026C-H
Numer produktu DigiKey
118-PTVS1-026C-HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-PTVS1-026C-HCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-PTVS1-026C-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTVS1-026C-H
Opis
TVS DIODE 26VWM 30VC 2DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30V (typ.) Zacisk 1000A (1kA) (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 2-DFN (8x6)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1000A (1kA) (8/20µs)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
1500pF la 10kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
28V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30V (typ.)