ZV30K2220122NIR1HT
Numer produktu DigiKey
118-ZV30K2220122NIR1HTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-ZV30K2220122NIR1HTCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-ZV30K2220122NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZV30K2220122NIR1HT
Opis
VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 2220 (5750 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
51.7 V
Producent
Bourns Inc.
Prąd - udarowy
1.2 kA
Seria
Energia
12,2J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
4000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
30 V
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
38 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
37.6 V
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
47 V