TLVR1005T-90NK
Numer produktu DigiKey
118-TLVR1005T-90NKTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TLVR1005T-90NK
Opis
FIXED IND 90NH 75A 0.125 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
90 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 75 A 0.125mOhm Niestandardowe, 4 odprowadzenia
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
98A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0.125mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Odlewane
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, 4 odprowadzenia
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,382" x 0,185" (9,70mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)