TISP4C290H3BJR-S nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 27 877
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 646
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 7 650
220V Stan wyłączony Tyrystor TVS o prądzie Ipp DO-214AA, SMB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TISP4C290H3BJR-S
Numer produktu DigiKey
TISP4C290H3BJR-STR-ND - Taśma i szpula (TR)
TISP4C290H3BJR-SCT-ND - Taśma cięta (CT)
TISP4C290H3BJR-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TISP4C290H3BJR-S
Opis
THYRISTOR 220V 100A DO-214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TISP4C290H3BJR-S Modele
Kategoria
Prąd - podtrzymania (Ih)
150 mA
Producent
Bourns Inc.
Liczba elementów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność
40pF
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przerzutu
290V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - stan wyłączony
220V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AA (SMB)
Napięcie - stan włączony
3 V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
100 A