TFOS30-1-150T
Numer produktu DigiKey
118-TFOS30-1-150T-ND
Producent
Numer produktu producenta
TFOS30-1-150T
Opis
THICK FILM ON STEEL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 Ohms ±10% 260W Rezystory specjalne Gruba warstwa 600ppm/°C
Kategoria
Rezystancja
150 Ohms
Producent
Bourns Inc.
Tolerancja
±10%
Seria
Moc (W)
260W
Opakowanie
Skrzynka
Współczynnik temperaturowy
600ppm/°C
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C