TC33X-2-104E
Numer produktu DigiKey
TC33X-104ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC33X-104ECT-ND - Taśma cięta (CT)
TC33X-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC33X-2-104E
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,15W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TC33X-2-104E Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,15W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,150" x 0,142" (3,80mm x 3,60mm)
Tolerancja
±25%