TC33X-1-473E
Numer produktu DigiKey
118-TC33X-1-473ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-TC33X-1-473ECT-ND - Taśma cięta (CT)
118-TC33X-1-473EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC33X-1-473E
Opis
TRIMMER 47K OHM 0.15W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 kOhms 0,15W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
47 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,15W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,150" x 0,142" (3,80mm x 3,60mm)
Tolerancja
±25%