SV300K14BL1
Numer produktu DigiKey
118-SV300K14BL1-ND
Producent
Numer produktu producenta
SV300K14BL1
Opis
VARISTOR 470V 8KA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 V 8 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Promieniowe
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
517 V
Producent
Bourns Inc.
Prąd - udarowy
8 kA
Seria
Energia
211J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
510 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
385 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
423 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Napięcie warystora (typ.)
470 V