SV275K7BL1
Numer produktu DigiKey
118-SV275K7BL1-ND
Producent
Numer produktu producenta
SV275K7BL1
Opis
VARISTOR 430V 1.75KA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 1.75 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Promieniowe
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
Bourns Inc.
Prąd - udarowy
1.75 kA
Seria
Energia
44J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
220 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Napięcie warystora (typ.)
430 V