SSD-1000A-C-T
Numer produktu DigiKey
118-SSD-1000A-C-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSD-1000A-C-T
Opis
CURRENT SENSOR SWITCH 1000A
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 1000A 1 kanały Przełącznik prądu Jednokierunkowa
Kategoria
Wyjście
Magistrala CAN
Prod.
Częstotliwość
Prąd stały - 5kHz
Seria
Liniowość
±0,1%
Opakowanie
Zbiorcze
Dokładność
±0,1%
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
5V - 60V
Do pomiaru
Prąd stały
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 125°C