SRU8045A-3R5Y
Numer produktu DigiKey
SRU8045A-3R5YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU8045A-3R5YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU8045A-3R5YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU8045A-3R5Y
Opis
FIXED IND 3.5UH 5A 25 MOHM SMD
Szczegółowy opis
3.5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 5 A Maks. 25mOhm 4-SMD
Modele EDA/CAD
SRU8045A-3R5Y Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 25mOhm
Prod.
Q przy częst.
12 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
45MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
4-SMD
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,189" (4,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
5A