SRU8028-220Y
Numer produktu DigiKey
SRU8028-220YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU8028-220YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU8028-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU8028-220Y
Opis
FIXED IND 22UH 1.6A 106 MOHM SMD
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.6 A 106mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRU8028-220Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
106mOhm
Seria
Q przy częst.
22 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,5A