SRU8028-150Y
Numer produktu DigiKey
SRU8028-150YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU8028-150YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU8028-150YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU8028-150Y
Opis
FIXED IND 15UH 2A 66 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2 A 66mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU8028-150Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
66mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
25MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,7A