SRU6025-151Y
Numer produktu DigiKey
SRU6025-151YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU6025-151YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU6025-151YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU6025-151Y
Opis
FIXED IND 150UH 540MA 770 MOHM
Szczegółowy opis
150 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 540 mA Maks. 770mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU6025-151Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 770mOhm
Seria
Q przy częst.
30 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
5MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,244" (6,50mm x 6,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
280mA