SRU5028A-100Y
Numer produktu DigiKey
SRU5028A-100YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU5028A-100YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU5028A-100YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU5028A-100Y
Opis
FIXED IND 10UH 1.8A 85 MOHM SMD
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.8 A Maks. 85mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRU5028A-100Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 85mOhm
Prod.
Q przy częst.
18 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
25MHz
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,4A