SRU3028-220M
Numer produktu DigiKey
SRU3028-220M-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRU3028-220M
Opis
FIXED IND 22UH 600MA 270 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 600 mA 270mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU3028-220M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
270mOhm
Seria
Q przy częst.
18 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,130" (3,50mm x 3,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
620mA