SRU3028-101Y
Numer produktu DigiKey
118-SRU3028-101YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRU3028-101YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRU3028-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU3028-101Y
Opis
FIXED IND 100UH 190MA 2.2 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 190 mA 2,2Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU3028-101Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
2,2Ohm
Seria
Q przy częst.
20 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
5MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,130" (3,50mm x 3,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
210mA