SRU3017-220Y
Numer produktu DigiKey
SRU3017-220YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU3017-220YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU3017-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU3017-220Y
Opis
FIXED IND 22UH 600MA 250 MOHM
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 600 mA 250mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU3017-220Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
250mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
30MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,130" (3,50mm x 3,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
300mA