SRU3009-4R7Y jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Würth Elektronik
W magazynie: 346
Arkusz danych
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 480 mA Maks. 290mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRU3009-4R7Y
Numer produktu DigiKey
SRU3009-4R7Y-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRU3009-4R7Y
Opis
FIXED IND 4.7UH 480MA 290 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU3009-4R7Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 290mOhm
Seria
Q przy częst.
9 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
100MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,130" (3,50mm x 3,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
500mA