SRU2009-100Y
Numer produktu DigiKey
118-SRU2009-100YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRU2009-100YCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SRU2009-100Y
Opis
FIXED IND 10UH 400MA 1.08 OHM
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 1,08Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRU2009-100Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,08Ohm
Seria
Q przy częst.
10 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,80mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
350mA