SRU1063A-150Y
Numer produktu DigiKey
SRU1063A-150YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU1063A-150YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU1063A-150YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU1063A-150Y
Opis
FIXED IND 15UH 3.2A 42 MOHM SMD
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.2 A Maks. 42mOhm 4-SMD
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 42mOhm
Prod.
Q przy częst.
12 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
14MHz
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
4-SMD
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,394" (10,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,268" (6,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,4A