SRU1063A-101Y
Numer produktu DigiKey
SRU1063A-101YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU1063A-101YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU1063A-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU1063A-101Y
Opis
FIXED IND 100UH 1.1A 320 MOHM
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.1 A Maks. 320mOhm 4-SMD
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 320mOhm
Prod.
Q przy częst.
12 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
4-SMD
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,394" (10,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,268" (6,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A