SRU1048-680Y
Numer produktu DigiKey
118-SRU1048-680YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRU1048-680YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRU1048-680YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU1048-680Y
Opis
FIXED IND 68UH 1.4A 127 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.4 A 127mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU1048-680Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
127mOhm
Seria
Q przy częst.
24 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,394" (10,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,201" (5,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,25A