SRR7045-6R8M
Numer produktu DigiKey
118-SRR7045-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR7045-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR7045-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR7045-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 3.1A 36 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 36mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR7045-6R8M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 36mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
28MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,276" (7,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,189" (4,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,4A