SRR7045-330M
Numer produktu DigiKey
SRR7045-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR7045-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR7045-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR7045-330M
Opis
FIXED IND 33UH 1.6A 115 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 115mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR7045-330M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 115mOhm
Seria
Q przy częst.
25 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,276" (7,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,189" (4,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1A