SRR7032-102M
Numer produktu DigiKey
SRR7032-102MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR7032-102MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR7032-102MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR7032-102M
Opis
FIXED IND 1MH 150MA 5.4 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 150 mA Maks. 5,4Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR7032-102M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 5,4Ohm
Seria
Q przy częst.
120 przy 252kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,276" (7,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
140mA