SRR6040A-8R2Y | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRR6040A-8R2Y |
Opis | FIXED IND 8.2UH 2.3A 36 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 8.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.3 A Maks. 36mOhm Niestandardowe, zaciski narożne |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRR6040A-8R2Y Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 36mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 10 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe, zaciski narożne |
Tolerancja ±30% | Rozmiar / wymiar 0,264" x 0,264" (6,70mm x 6,70mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 2A | Bazowy numer produktu |