SRR6040A-680M
Numer produktu DigiKey
SRR6040A-680MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR6040A-680MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR6040A-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR6040A-680M
Opis
FIXED IND 68UH 750MA 240 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 240mOhm Niestandardowe, zaciski narożne
Modele EDA/CAD
SRR6040A-680M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 240mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, zaciski narożne
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,264" x 0,264" (6,70mm x 6,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
700mA