SRR6040A-470M
Numer produktu DigiKey
SRR6040A-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR6040A-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR6040A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR6040A-470M
Opis
FIXED IND 47UH 950MA 160 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 950 mA Maks. 160mOhm Niestandardowe, zaciski narożne
Modele EDA/CAD
SRR6040A-470M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 160mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, zaciski narożne
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,264" x 0,264" (6,70mm x 6,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
850mA