SRR6040A-180M
Numer produktu DigiKey
SRR6040A-180MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR6040A-180MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR6040A-180MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR6040A-180M
Opis
FIXED IND 18UH 1.5A 75 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 75mOhm Niestandardowe, zaciski narożne
Modele EDA/CAD
SRR6040A-180M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 75mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, zaciski narożne
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,264" x 0,264" (6,70mm x 6,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,35A