SRR6038-680Y
Numer produktu DigiKey
SRR6038-680YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR6038-680YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR6038-680YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR6038-680Y
Opis
FIXED IND 68UH 750MA 234 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 234mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR6038-680Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 234mOhm
Seria
Q przy częst.
7,4 przy 2,52MHz
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
7,5MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,268" x 0,268" (6,80mm x 6,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
870mA