SRR6038-680Y | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRR6038-680Y |
Opis | FIXED IND 68UH 750MA 234 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 68 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 234mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRR6038-680Y Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 234mOhm |
Seria | Q przy częst. 7,4 przy 2,52MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 7,5MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±30% | Rozmiar / wymiar 0,268" x 0,268" (6,80mm x 6,80mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 870mA | Bazowy numer produktu |