SRR6038-150Y
Numer produktu DigiKey
SRR6038-150YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR6038-150YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR6038-150YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR6038-150Y
Opis
FIXED IND 15UH 1.6A 57 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 57mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR6038-150Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 57mOhm
Seria
Q przy częst.
8,6 przy 2,52MHz
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,268" x 0,268" (6,80mm x 6,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 334 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
334W magazynie