SRR6028-5R0Y
Numer produktu DigiKey
118-SRR6028-5R0YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR6028-5R0YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR6028-5R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR6028-5R0Y
Opis
FIXED IND 5UH 2.4A 36 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.4 A Maks. 36mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR6028-5R0Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 36mOhm
Seria
Q przy częst.
7,5 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
38MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,268" x 0,268" (6,80mm x 6,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,1A