SRR6028-471Y
Numer produktu DigiKey
SRR6028-471YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR6028-471YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR6028-471YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR6028-471Y
Opis
FIXED IND 470UH 270MA 2.1 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 270 mA Maks. 2,1Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR6028-471Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,1Ohm
Seria
Q przy częst.
11 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
9MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,268" x 0,268" (6,80mm x 6,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
220mA