SRR6028-3R0Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 1 530
Arkusz danych
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 2 290
Arkusz danych
Similar
Similar
3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3 A Maks. 28mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRR6028-3R0Y
Numer produktu DigiKey
SRR6028-3R0Y-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRR6028-3R0Y
Opis
FIXED IND 3UH 3A 28 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SRR6028-3R0Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 28mOhm
Seria
Q przy częst.
9 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
45MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,268" x 0,268" (6,80mm x 6,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,6A