SRR5028-151Y
Numer produktu DigiKey
SRR5028-151YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR5028-151YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR5028-151YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR5028-151Y
Opis
FIXED IND 150UH 330MA 900 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 330 mA Maks. 900mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR5028-151Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 900mOhm
Seria
Q przy częst.
7 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
7,5MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,228" x 0,228" (5,80mm x 5,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
350mA