SRR5018-3R9Y
Numer produktu DigiKey
118-SRR5018-3R9YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR5018-3R9YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR5018-3R9YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR5018-3R9Y
Opis
FIXED IND 3.9UH 2A 55 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.9 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2 A Maks. 55mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR5018-3R9Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 55mOhm
Seria
Q przy częst.
8 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
64MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,228" x 0,228" (5,80mm x 5,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,1A