SRR4828A-560M
Numer produktu DigiKey
SRR4828A-560MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR4828A-560MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR4828A-560MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR4828A-560M
Opis
FIXED IND 56UH 1.05A 320 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.05 A Maks. 320mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR4828A-560M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 320mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,189" x 0,189" (4,80mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
400mA