SRR3011-470YL
Numer produktu DigiKey
118-SRR3011-470YLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR3011-470YLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR3011-470YLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR3011-470YL
Opis
FIXED IND 47UH 270MA 1.8 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 270 mA Maks. 1,8Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR3011-470YL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,8Ohm
Seria
Q przy częst.
16 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,150" (3,80mm x 3,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
230mA