SRR3011-2R5YL
Numer produktu DigiKey
SRR3011-2R5YLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR3011-2R5YLCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR3011-2R5YLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR3011-2R5YL
Opis
FIXED IND 2.5UH 1.2A 85 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 85mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR3011-2R5YL Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 85mOhm
Seria
Q przy częst.
7 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
112MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,150" (3,80mm x 3,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1A