SRR3011-101YL
Numer produktu DigiKey
SRR3011-101YLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR3011-101YLCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR3011-101YLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR3011-101YL
Opis
FIXED IND 100UH 180MA 3.6 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 180 mA Maks. 3,6Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR3011-101YL Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,6Ohm
Seria
Q przy częst.
39 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
13MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,150" (3,80mm x 3,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
150mA