SRR1280A-120M
Numer produktu DigiKey
SRR1280A-120MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1280A-120MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1280A-120MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1280A-120M
Opis
FIXED IND 12UH 5.6A 28 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 5.6 A Maks. 28mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1280A-120M Modele
Kategoria
Q przy częst.
26 przy 2,52MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1280
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Ekranowanie
Ekranowany
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 28mOhm